Акредитований майданчик
Головна / LAP001-UA-20260421-93606
Третіторги (уцінка 15%). Продаж земельної ділянки, кадастровий номер 5122582200:01:001:0460, площею 1,2 га, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, розташована за адресою: Одеська область, Подільський (колишній Кодимський) район, Кодимська міська територіальна горомада (колишня Загнітківська сільська рада), за межами населеного пункту Розгорнути
Земельна ділянка, кадастровий номер 5122582200:01:001:0460, площею 1,2 га, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, розташована за адресою: Одеська область, Подільський (колишній Кодимський) район, Кодимська міська територіальна горомада (колишня Загнітківська сільська рада), за межами населеного пункту Розгорнути
Статус процедури
Прийняття заяв на участь
Номер у Prozorro
LAP001-UA-20260421-93606
Номер лоту
261
Оголошення аукціону з
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні з переважним правом"
Тип торгів
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
Розмір кроку аукціону
1 632.00 грн.
Мінімальна кількість учасників
2
Лоти виставляються
3
ознайомитись з лотом можливо за місцем розташування земельної ділянки
Перелік та вимоги до оформлення документів
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року.
Додаткові відомості
Власність згідно РІШЕННЯ, серія та номер: 096-VIII, виданий 25.03.2021, видавник: Кодимська міська рада Подільського району Одеської області ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Номер попереднього аукціону
LAP001-UA-20260319-30488

Нормативна грошова оцінка
132 915.76 грн.
Експертна грошова оцінка
192 000.00 грн.
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
67716159
Орган що видав
Кодимський відділ державної виконавчої служби у Подільському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
Дата виконавчого провадження
02.12.2021 10:32:53
Арешт 2
Номер виконавчого провадження
79727808
Орган що видав
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Щербаков Ю. С.
Дата виконавчого провадження
03.12.2025 7:40:53

Бюджет

Стартова ціна лота
163 200.00 грн. (Без ПДВ)
Розмір кроку аукціону
1 632.00 грн. 1 %
Розмір гарантійного внеску
48 960.00 грн. 30 %
Розмір реєстраційного внеску
864.70 грн.

Важливі дати

Період подання пропозицій
з 23.04.2026 18:00 до 21.05.2026 20:00
Період редагування
з 21.04.2026 11:44 до 23.04.2026 18:00
Період запитань
з 21.04.2026 11:44 до 21.05.2026 18:00
Період аукціону
22.05.2026 12:55
Всі документи аукціону та пов'язані додатки
фото1.png
21.04.2026 11:44
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
довідка 0460.pdf
21.04.2026 11:44
Копії документів та матеріалів на лот
НГО.pdf
21.04.2026 11:44
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
Проєкт акту/договору
Проєкт акту/договору
ФОРМА 0460.docx
21.04.2026 11:44
Паспорт торгів
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот

Актив

Земельна ділянка, кадастровий номер 5122582200:01:001:0460, площею 1,2 га, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, розташована за адресою: Одеська область, Подільський (колишній Кодимський) район, Кодимська міська територіальна горомада (колишня Загнітківська сільська рада), за межами населеного пункту
Кількість одиниць
1,2
Одиниці виміру