Акредитований майданчик
Головна / LRE001-UA-20260415-23799
Продаж права оренди земельної ділянки з кадастровим номером: 1221882400:02:001:0089 площею 7,7518га Цільове призначення - (код КВЦПЗ 01.01) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Новопільської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області. Розгорнути
Статус процедури
Прийняття заяв на участь
Номер у Prozorro
LRE001-UA-20260415-23799
Номер лоту
1/26
Ідентифікатор майданчика
auction.org.ua
Лоти виставляються
1 Лот виставляється вперше
За телефоном - 0684228755 Залозний Кирило Сергійович, Пн - Пт, з 8:00 до 17:00.
Перелік та вимоги до оформлення документів
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою КМУ від 22.09.2021 № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.

Нормативна грошова оцінка
273 718.14 грн.
Строк оренди
7 Роки 0 Місяць 0 День

Бюджет

Стартова ціна лота
21 897.45 грн. (Без ПДВ)
Розмір кроку аукціону
218.97 грн. 1,00 %
Розмір гарантійного внеску
6 569.24 грн. 30,00 %
Розмір реєстраційного внеску
864.70 грн.

Важливі дати

Період подання пропозицій
з 17.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
Період редагування
з 15.04.2026 8:49 до 17.04.2026 18:00
Період запитань
з 15.04.2026 8:49 до 17.05.2026 18:00
Період аукціону
18.05.2026 12:50
Всі документи аукціону та пов'язані додатки
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації
Копії документів та матеріалів на лот
Копії документів та матеріалів на лот
НГО.pdf
15.04.2026 8:49
Копії документів та матеріалів на лот
Проєкт договору
Копії документів та матеріалів на лот

Актив

Продаж права оренди земельної ділянки з кадастровим номером: 1221882400:02:001:0089 площею 7,7518га Цільове призначення - (код КВЦПЗ 01.01) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Новопільської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області.
Кількість одиниць
7,7518
Одиниці виміру
гектар HAR
01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
001.00 Рілля
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
01.01; Рілля
Характеристики земельної ділянки
7,7518
Поштовий індекс
53003
Населений пункт
Криворізький р-н
Код об’єктів адміністративно-територіального устрою України
1221884700
Адреса у населеному пункті