Акредитований майданчик
Головна / LSP001-UA-20260417-90445
Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 3,1199 га, кадастровий номер - 5622682000:02:003:0045, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Здолбунівський район, Здовбицька сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - ПСП "УКРАЇНА". Строк дії договору оренди до - 31.12.2026 року. Розгорнути
Загальна інформація
Статус процедури
Прийняття заяв на участь
Номер у Prozorro
LSP001-UA-20260417-90445
Номер лоту
13
Оголошення аукціону з
Земельні торги - продаж з переважним правом
Тип торгів
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
Розмір кроку аукціону
3 843.72 грн.
Перелік та вимоги до оформлення документів
Згідно з земельним кодексом України
Тип продажу
Продаж земельних ділянок
Містобудівні умови земельної ділянки
Відсутні
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
30 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
111 789.91 грн.

Бюджет

Стартова ціна лота
384 372.00 грн. (Без ПДВ)
Розмір кроку аукціону
3 843.72 грн. 1,0 %
Розмір гарантійного внеску
115 311.60 грн. 30 %
Розмір реєстраційного внеску
864.70 грн.

Важливі дати

Період подання пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 19.05.2026 20:00
Період редагування
з 17.04.2026 11:02 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 11:02 до 19.05.2026 18:00
Період аукціону
20.05.2026 12:20

Актив

Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 3,1199 га, кадастровий номер - 5622682000:02:003:0045, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Здолбунівський район, Здовбицька сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - ПСП "УКРАЇНА". Строк дії договору оренди до - 31.12.2026 року.
Кількість одиниць
3,1199
Одиниці виміру
гектар HAR
01.03 Для ведення особистого селянського господарства
001.01 Рілля
Для ведення особистого селянського господарства
Рілля
Характеристики земельної ділянки
3,1199
Поштовий індекс
35709
Населений пункт
Здолбунівський район, Здовбицька сільська рада
Код об’єктів адміністративно-територіального устрою України
5622682001
Контактна особа